Zaloguj się

Z REVO rozwiniesz możliwości swego biznesu

REVO to szeroki wachlarz usług płatniczych, które mogą być motorem Twojego biznesu. Dzięki współpracy z REVO ułatwiasz swoim klientom podejmowanie decyzji zakupowych. Możesz wybrać z naszej oferty te usługi i narzędzia, które idealnie pasują do Twojego modelu biznesowego i odpowiadają potrzebom Twoich klientów. Korzystaj z tego, co najlepsze.

Rozwiązania płatnicze na miarę Twoich potrzeb

Niezależnie od tego, w jakiej branży pracujesz, czy to jest duża czy mała firma, prosta czy złożona, my mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie z zakresu akceptacji płatności bezgotówkowych.

Terminale

Terminale płatnicze REVO to gwarancja najwyższej jakości. Oferowane przez nas terminale stacjonarne i przenośne to wielofunkcyjne, nowoczesne urządzenia charakteryzujące się bardzo wysoką wydajnością oraz niezawodnością.

Obsługa naszych terminali płatniczych jest bardzo prosta i intuicyjna. Terminale REVO doskonale sprawdzą się dla akceptantów z każdego sektora – dużych, małych i średnich przedsiębiorstw.

Dzięki technologii NFC terminale REVO umożliwiają wygodne korzystanie z mobilnych portfeli, aplikacji i programów. A dzięki możliwości przyjmowania płatności zbliżeniowych usprawnią każdą sprzedaż.

Dział sprzedaży

Darmowa wycena

Wypełnij poniższy formularz a wkrótce skontaktujemy się z Tobą

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest REVO (EVO Payments International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) z siedzibą w Warszawie (01-102) przy ul. Jana Olbrachta 94. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu niezbędnym do obsługi Pani/Pana zapytania w ramach niniejszego formularza kontaktowego. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez REVO oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w Polityce Prywatności REVO.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Centrum Obsługi Akceptanta

Wsparcie techniczne

Odwiedź naszą stronę Strefa Akceptanta