Spolka nalezaca do EVO Payments International

Idealne rozwiązanie dla Ciebie?

Świetnie, zadzwoń pod numer 22 382 38 50 lub napisz do nas!

Szukasz czegoś innego?

Zadzwoń lub złóż zapytanie, opisując krótko swoje oczekiwania.

Wspólnie napewno znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie!

 

 

Restauracje

Czy może być coś wygodniejszego dla Twoich gości niż płacenie kartą bez opuszczania stolika? Nasz terminal idealnie sprawdzi się w takiej sytuacji. Nie ważne, jak duża jest Twoja restauracja –
z łatwością dotrzesz do klienta. Dostarczymy Ci w pełni mobilny terminal, który wykorzystuje łączność GPRS, WiFi oraz Bluetooth.

Nasz typ:

Terminal Ingenico iWL220 – zaprojektowany z myślą o mobilności.

Urządzenie to jest najmniejszym i najlżejszym spośród terminali dostępnych obecnie na rynku, a przy tym łatwym i przyjaznym w użyciu. Obsługuje szeroki zakres łączności bezprzewodowej oraz charakteryzuje się długim czasem pracy baterii, która nie zawiedzie nawet w najbardziej pracowity dzień.

 

Z myślą o specyfice Twojego biznesu proponujemy także dodatkowe funkcjonalności:

Napiwki

Jeżeli  przyjmowanie napiwków jest ważne dla twojej firmy, dlaczego miałbyś wracać do gotówki? Nasze terminale pozwalają naliczyć napiwek i wydzielić go z transakcji jako oddzielną pozycję.

Płatność w walucie karty - DCC

W Twojej restauracji chętnie goszczą obcokrajowcy? Pozwól im płacić w walucie ich karty. Dzięki DCC Twój gość zyska pewność ile dokładnie zapłacił za serwowane przez Ciebie dania, a Ty zyskasz na niższej prowizji!

Logo na wydruku

Jesteś dumny ze swojej marki? Chcesz zwiększyć jej rozpoznawalność? Skorzystaj z usługi, która umożliwi umieszczenie na awersie wydruku z terminala logo Twojej firmy lub sloganu reklamowego.