Spolka nalezaca do EVO Payments International

Idealne rozwiązanie dla Ciebie?

Świetnie, zadzwoń pod numer 22 382 38 55* lub napisz do nas!

 

Szukasz czegoś innego?

Zadzwoń lub złóż zapytanie, opisując krótko swoje oczekiwania.

Wspólnie na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie!

 

* pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-17:00

 

 

Restauracje

Czy może być coś wygodniejszego dla Twoich gości niż płacenie kartą bez opuszczania stolika? Nasz terminal idealnie sprawdzi się w takiej sytuacji. Nie ważne, jak duża jest Twoja restauracja –
z łatwością dotrzesz do klienta. Dostarczymy Ci w pełni mobilny terminal, który wykorzystuje łączność GPRS, WiFi oraz Bluetooth.

Nasz typ:

Terminal Ingenico iWL220 – zaprojektowany z myślą o mobilności.

Urządzenie to jest najmniejszym i najlżejszym spośród terminali dostępnych obecnie na rynku, a przy tym łatwym i przyjaznym w użyciu. Obsługuje szeroki zakres łączności bezprzewodowej oraz charakteryzuje się długim czasem pracy baterii, która nie zawiedzie nawet w najbardziej pracowity dzień.

 

Z myślą o specyfice Twojego biznesu proponujemy także dodatkowe funkcjonalności:

Napiwki

Jeżeli  przyjmowanie napiwków jest ważne dla twojej firmy, dlaczego miałbyś wracać do gotówki? Nasze terminale pozwalają naliczyć napiwek i wydzielić go z transakcji jako oddzielną pozycję.

Płatność w walucie karty - DCC

W Twojej restauracji chętnie goszczą obcokrajowcy? Pozwól im płacić w walucie ich karty. Dzięki DCC Twój gość zyska pewność ile dokładnie zapłacił za serwowane przez Ciebie dania, a Ty zyskasz na niższej prowizji!

Logo na wydruku

Jesteś dumny ze swojej marki? Chcesz zwiększyć jej rozpoznawalność? Skorzystaj z usługi, która umożliwi umieszczenie na awersie wydruku z terminala logo Twojej firmy lub sloganu reklamowego.