Spolka nalezaca do EVO Payments International

Idealne rozwiązanie dla Ciebie?

Świetnie, zadzwoń pod numer 22 382 38 55* lub napisz do nas!

 

Szukasz czegoś innego?

Zadzwoń lub złóż zapytanie, opisując krótko swoje oczekiwania.

Wspólnie na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie!

 

* pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-17:00

 

 

Usługi hotelarskie

Hotel to dom, w którym jego mieszkańcy mają się czuć jak najlepiej. A sprostanie wymogom gości pochodzących z różnych państw świata  z pewnością jest wielkim wyzwaniem. REVO może pomóc uczynić to wyzwanie łatwiejszym. Przyjmowanie płatności w walucie Państwa, z którego pochodzi Twój gość; proste i szybkie naliczanie napiwków dla pracowników obsługi czy wreszcie pomoc w rezerwacji noclegu polegająca na umożliwieniu klientowi dokonania płatności również na odległość – te wszystkie dogodności z pewnością pomogą zbudować lojalność Twoich gości.

Nasz typ:

Terminal stacjonarny Ingenico ICT220 + PIN Pad Contactless

Terminal ICT220 wykorzystuje łączność internetową, umożliwiając szybką autoryzację transakcji. Gdy zaistnieje potrzeba, mamy możliwość podłączenia terminala do linii telefonicznej. Terminal instalujemy w zestawie z lekkim, zewnętrznym PIN PADem iPP220. Jak  wszystkie nasze terminale, również ten model umożliwia przyjmowanie płatności zbliżeniowych.

 

Terminal przenośny Ingenico iWL220 – zaprojektowany z myślą o mobilności.

Urządzenie to jest najmniejszym i najlżejszym spośród terminali dostępnych obecnie na rynku, a przy tym łatwym i przyjaznym w użyciu. Obsługuje szeroki zakres łączności bezprzewodowej oraz charakteryzuje się długim czasem pracy baterii, która nie zawiedzie nawet w najbardziej pracowity dzień.

Z myślą o specyfice Twojego biznesu proponujemy także dodatkowe funkcjonalności:

Płatność w walucie karty – DCC

W Twoim hotelu chętnie zatrzymują się obcokrajowcy? Pozwól im płacić w walucie ich karty. Dzięki DCC Twój gość zyska pewność ile dokładnie zapłacił, a Ty zyskasz na niższej prowizji!

Napiwki

Jeżeli  przyjmowanie napiwków jest ważne dla twojej firmy, dlaczego miałbyś wracać do gotówki? Nasze terminale pozwalają naliczyć napiwek i wydzielić go z transakcji jako oddzielną pozycję.

 Logo  na wydruku

Jesteś dumny ze swojej marki? Chcesz zwiększyć jej rozpoznawalność? Skorzystaj z usługi, która umożliwi umieszczenie na awersie wydruku z terminala logo Twojej firmy lub sloganu reklamowego.

Transakcje MO/TO

Klienci często składają zamówienia przez telefon bądź mailowo? Nasze terminale pozwolą łatwo przyjmować płatności w takich przypadkach.

Preautoryzacja transakcji

Preautoryzacja to rezerwacja środków na koncie klienta wykonywana w momencie np. meldunku gościa hotelowego. Preautoryzacja nie wymaga fizycznej obecności karty, przeprowadzana jest na podstawie udostępnionych danych karty. Dla Ciebie stanowi gwarancję otrzymania zapłaty w razie rezygnacji gościa z pobytu lub w razie anulacji po przekroczeniu terminu bezkosztowej anulacji. Środki nie zostaną ściągnięte z konta karty, a jedynie zablokowane, bądź do czasu faktycznej zapłaty bądź unieważnienia lub wygaśnięcia preautoryzacji.