Spolka nalezaca do EVO Payments International

Idealne rozwiązanie dla Ciebie?

Świetnie, zadzwoń pod numer 22 382 38 50 lub napisz do nas!

Szukasz czegoś innego?

Zadzwoń lub złóż zapytanie, opisując krótko swoje oczekiwania.

Wspólnie napewno znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie!

 

 

Usługi hotelarskie

Hotel to dom, w którym jego mieszkańcy mają się czuć jak najlepiej. A sprostanie wymogom gości pochodzących z różnych państw świata  z pewnością jest wielkim wyzwaniem. REVO może pomóc uczynić to wyzwanie łatwiejszym. Przyjmowanie płatności w walucie Państwa, z którego pochodzi Twój gość; proste i szybkie naliczanie napiwków dla pracowników obsługi czy wreszcie pomoc w rezerwacji noclegu polegająca na umożliwieniu klientowi dokonania płatności również na odległość – te wszystkie dogodności z pewnością pomogą zbudować lojalność Twoich gości.

Nasz typ:

Terminal stacjonarny Ingenico ICT220 + PIN Pad Contactless

Terminal ICT220 wykorzystuje łączność internetową, umożliwiając szybką autoryzację transakcji. Gdy zaistnieje potrzeba, mamy możliwość podłączenia terminala do linii telefonicznej. Terminal instalujemy w zestawie z lekkim, zewnętrznym PIN PADem iPP220. Jak  wszystkie nasze terminale, również ten model umożliwia przyjmowanie płatności zbliżeniowych.

 

Terminal przenośny Ingenico iWL220 – zaprojektowany z myślą o mobilności.

Urządzenie to jest najmniejszym i najlżejszym spośród terminali dostępnych obecnie na rynku, a przy tym łatwym i przyjaznym w użyciu. Obsługuje szeroki zakres łączności bezprzewodowej oraz charakteryzuje się długim czasem pracy baterii, która nie zawiedzie nawet w najbardziej pracowity dzień.

Z myślą o specyfice Twojego biznesu proponujemy także dodatkowe funkcjonalności:

Płatność w walucie karty – DCC

W Twoim hotelu chętnie zatrzymują się obcokrajowcy? Pozwól im płacić w walucie ich karty. Dzięki DCC Twój gość zyska pewność ile dokładnie zapłacił, a Ty zyskasz na niższej prowizji!

Napiwki

Jeżeli  przyjmowanie napiwków jest ważne dla twojej firmy, dlaczego miałbyś wracać do gotówki? Nasze terminale pozwalają naliczyć napiwek i wydzielić go z transakcji jako oddzielną pozycję.

 Logo  na wydruku

Jesteś dumny ze swojej marki? Chcesz zwiększyć jej rozpoznawalność? Skorzystaj z usługi, która umożliwi umieszczenie na awersie wydruku z terminala logo Twojej firmy lub sloganu reklamowego.

Transakcje MO/TO

Klienci często składają zamówienia przez telefon bądź mailowo? Nasze terminale pozwolą łatwo przyjmować płatności w takich przypadkach.

Preautoryzacja transakcji

Preautoryzacja to rezerwacja środków na koncie klienta wykonywana w momencie np. meldunku gościa hotelowego. Preautoryzacja nie wymaga fizycznej obecności karty, przeprowadzana jest na podstawie udostępnionych danych karty. Dla Ciebie stanowi gwarancję otrzymania zapłaty w razie rezygnacji gościa z pobytu lub w razie anulacji po przekroczeniu terminu bezkosztowej anulacji. Środki nie zostaną ściągnięte z konta karty, a jedynie zablokowane, bądź do czasu faktycznej zapłaty bądź unieważnienia lub wygaśnięcia preautoryzacji.