Spolka nalezaca do EVO Payments International

Idealne rozwiązanie dla Ciebie?

Świetnie, zadzwoń pod numer 22 382 38 50 lub napisz do nas!

Szukasz czegoś innego?

Zadzwoń lub złóż zapytanie, opisując krótko swoje oczekiwania.

Wspólnie napewno znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie!

 

 

Usługi specjalistyczne


Przyjmowanie płatności kartą sprawia, że nie musisz czekać na swoje pieniądze, eliminuje potrzebę fakturowania i zmniejsza ryzyko, które wiąże się z obsługą gotówki. Jeśli chcesz, możemy na naszym terminalu aktywować usługę umożliwiającą przyjmowanie płatności bez fizycznej obecności karty. Albo, jeśli odwiedzasz swoich klientów, może powinieneś rozważyć możliwość korzystania z terminalu mobilnego?

Nasz typ:

Terminal stacjonarny Ingenico ICT220 + PIN Pad Contactless

Terminal ICT220 wykorzystuje łączność internetową, umożliwiając szybką autoryzację transakcji. Gdy zaistnieje potrzeba, mamy możliwość podłączenia terminala do linii telefonicznej. Terminal instalujemy w zestawie z lekkim, zewnętrznym PIN PADem iPP220. Jak  wszystkie nasze terminale, również ten model umożliwia przyjmowanie płatności zbliżeniowych.

Terminal przenośny Ingenico iWL220 – zaprojektowany z myślą o mobilności.

Urządzenie to jest najmniejszym i najlżejszym spośród terminali dostępnych obecnie na rynku, a przy tym łatwym i przyjaznym w użyciu. Obsługuje szeroki zakres łączności bezprzewodowej oraz charakteryzuje się długim czasem pracy baterii, która nie zawiedzie nawet w najbardziej pracowity dzień.

Z myślą o specyfice Twojego biznesu proponujemy także dodatkowe funkcjonalności:

Logo na wydruku

Jesteś dumny ze swojej marki? Chcesz zwiększyć jej rozpoznawalność? Skorzystaj z usługi, która umożliwi umieszczenie na awersie wydruku z terminala logo Twojej firmy lub sloganu reklamowego.