Zaloguj się

Rozwiązania na miarę Twoich potrzeb

Doskonale wiemy, czego oczekują od nas nasi Klienci. Znamy rynek i jego potrzeby, dlatego przygotowaliśmy proste i skuteczne rozwiązania dla różnych branż, uwzgledniając ich charakter i specyfikę.

Wybierz swoją branżę, skontaktuj się z nami i zacznij akceptację kart płatniczych! Zobacz dlaczego warto i… jakie to proste!

Terminale

Terminale płatnicze REVO to gwarancja najwyższej jakości. Oferowane przez nas terminale stacjonarne i przenośne to wielofunkcyjne, nowoczesne urządzenia charakteryzujące się bardzo wysoką wydajnością oraz niezawodnością.

Ich obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Doskonale sprawdzą się dla akceptantów z każdego sektora – dużych, małych i średnich przedsiębiorstw.

Dzięki technologii NFC terminale REVO umożliwiają wygodne korzystanie z mobilnych portfeli, aplikacji i programów.

Nie znalazłeś swojej branży? Szukasz czegoś innego? Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie opisując krótko swoje oczekiwania. Wspólnie na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Dział sprzedaży

Darmowa wycena

Wypełnij poniższy formularz a wkrótce skontaktujemy się z Tobą

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest REVO (EVO Payments International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) z siedzibą w Warszawie (01-102) przy ul. Jana Olbrachta 94. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu niezbędnym do obsługi Pani/Pana zapytania w ramach niniejszego formularza kontaktowego. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez REVO oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w Polityce Prywatności REVO.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Centrum Obsługi Akceptanta

Wsparcie techniczne

Odwiedź naszą stronę Strefa Akceptanta