Zaloguj się

Rozwiązania branżowe

Każda branża jest inna, każda ma własne potrzeby i wymaga indywidualnego podejścia.  Każda jest dla nas równie ważna.

Bazując na naszym doświadczeniu oraz na szerokim rozpoznaniu oraz znajomości rynku, stworzyliśmy gotowe propozycje rozwiązań z zakresu akceptacji płatności bezgotówkowych, które są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Niezależnie od tego, czy jesteś dużym sklepem stacjonarnym, hotelem czy małą firmą realizującą usługi mobilne, REVO jest w stanie dostosować ofertę do Twoich potrzeb.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz coś dla siebie! Jeśli potrzebujesz czegoś innego – skontaktuj się z nami! Wspólnie przygotujemy idealne rozwiązania dla Twojej firmy!

Usługi hotelarskie

Hotel to dom, w którym jego mieszkańcy mają się czuć jak najlepiej. A sprostanie wymogom gości pochodzących z różnych państw świata z pewnością jest wielkim wyzwaniem. REVO może pomóc uczynić to wyzwanie łatwiejszym. Przyjmowanie płatności w walucie Państwa, z którego pochodzi Twój gość; proste i szybkie naliczanie napiwków dla pracowników obsługi czy umożliwienie klientowi dokonania płatności przy rezerwacji również na odległość – te wszystkie dogodności z pewnością pomogą zbudować lojalność Twoich gości.

Terminal REVO dla restauracji

Restauracje

Czy może być coś wygodniejszego dla Twoich gości niż płacenie kartą bez opuszczania stolika? Nasz terminal idealnie sprawdzi się w takiej sytuacji. Nie ważne, jak duża jest Twoja restauracja – z łatwością dotrzesz do klienta. Dostarczymy Ci w pełni mobilny terminal, który wykorzystuje łączność GPRS, WiFi oraz Bluetooth.

Handel detaliczny

W handlu detalicznym, każda sprzedaż się liczy. Zminimalizuj ryzyko, wiążące się z potrzebą przechowywania oraz zabezpieczania gotówki. Zapomnij też o problemie braku drobnych w kasie. Wszystkie nasze terminale umożliwiają płatność zbliżeniową, co pomoże sprawnie obsłużyć kolejkę. To wartość, którą klienci z pewnością docenią. W końcu czas, to pieniądz!

Stoiska i sprzedaż wysyłkowa

Szybkość i wygoda wprowadzania PINu przez klienta na osobnym urządzeniu są ważne w sprzedaży produktów „na wynos”. Jeśli prowadzisz tego typu działalność, nasze terminale zbliżeniowe będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jeśli z kolei oferujesz usługi dostawy, możemy aktywować funkcję umożliwiającą klientom dokonywanie płatności na odległość bez fizycznej obecności karty (np. przez telefon).

Handel i usługi mobilne

Mamy idealne rozwiązanie akceptacji płatności dla firm, które są w ciągłym ruchu. Możesz przyjmować płatności tu i tam – gdziekolwiek jesteś. Koniec z wysyłaniem faktur i czekaniem na swoje pieniądze.

Usługi specjalistyczne

Przyjmowanie płatności kartą sprawia, że nie musisz czekać na swoje pieniądze, eliminuje potrzebę fakturowania i zmniejsza ryzyko, które wiąże się z obsługą gotówki. Jeśli chcesz, możemy na naszym terminalu aktywować usługę umożliwiającą przyjmowanie płatności bez fizycznej obecności karty. Albo, jeśli odwiedzasz swoich klientów, może powinieneś rozważyć możliwość korzystania z terminalu mobilnego?

Dział sprzedaży

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Darmowa wycena

Wypełnij poniższy formularz a wkrótce skontaktujemy się z Tobą

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest REVO (EVO Payments International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) z siedzibą w Warszawie (01-102) przy ul. Jana Olbrachta 94. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu niezbędnym do obsługi Pani/Pana zapytania w ramach niniejszego formularza kontaktowego. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez REVO oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w Polityce Prywatności REVO.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Centrum Obsługi Akceptanta

Wsparcie techniczne

Odwiedź naszą stronę Strefa Akceptanta