Zaloguj się

Handel detaliczny

W handlu detalicznym, każda sprzedaż się liczy.

Zminimalizuj ryzyko, wiążące się z potrzebą przechowywania oraz zabezpieczania gotówki. Zapomnij też o problemie braku drobnych w kasie. Wszystkie nasze terminale umożliwiające płatność zbliżeniową, co pomoże sprawnie obsłużyć kolejkę. To wartość, którą klienci z pewnością docenią. W końcu czas, to pieniądz!

Proponowane terminale

Terminal stacjonarny + Contactless PIN Pad

Terminal ICT220 wykorzystuje łączność internetową, umożliwiając szybką autoryzację transakcji. Gdy zaistnieje potrzeba, mamy możliwość podłączenia terminala do linii telefonicznej. Terminal instalujemy w zestawie z lekkim, zewnętrznym PIN PADem iPP220. Jak wszystkie nasze terminale, również ten model umożliwia przyjmowanie płatności zbliżeniowych.

Terminal przenośny – zaprojektowany z myślą o mobilności

Urządzenie to jest najmniejszym i najlżejszym spośród terminali dostępnych obecnie na rynku, a przy tym łatwym i przyjaznym w użyciu. Obsługuje szeroki zakres łączności bezprzewodowej oraz charakteryzuje się długim czasem pracy baterii, która nie zawiedzie nawet w najbardziej pracowity dzień.

Z myślą o specyfice Twojego biznesu proponujemy także dodatkowe funkcjonalności:

  • Płatność w walucie karty – DCC

    W Twojej firmie chętnie kupują obcokrajowcy? Pozwól im płacić w walucie ich karty. Dzięki DCC Twój gość zyska pewność ile dokładnie zapłacił za zakupione przedmioty, a Ty zyskasz na niższej prowizji!

  • CashBack

    Udostępnij swoim zabieganym klientom wygodną usługę wypłaty gotówki przy okazji płatności kartą, a zyskasz nie tylko zadowolenie klienta ale i dodatkowy przychód dla siebie!

  • Logo na wydruku

    Jesteś dumny ze swojej marki? Chcesz zwiększyć jej rozpoznawalność? Skorzystaj z usługi, która umożliwi umieszczenie na awersie wydruku z terminala logo Twojej firmy lub sloganu reklamowego.

Dział sprzedaży

Darmowa wycena

Wypełnij poniższy formularz a wkrótce skontaktujemy się z Tobą

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Centrum Obsługi Akceptanta

Wsparcie techniczne

Odwiedź naszą stronę Strefa Akceptanta