Zaloguj się

Restauracje

Czy może być coś wygodniejszego dla Twoich gości niż płacenie kartą bez opuszczania stolika?

Nasz terminal idealnie sprawdzi się w takiej sytuacji. Nie ważne, jak duża jest Twoja restauracja – z łatwością dotrzesz do klienta. Dostarczymy Ci w pełni mobilny terminal, który wykorzystuje łączność GPRS, WiFi oraz Bluetooth.

Proponowane terminale

Terminal stacjonarny + Contactless PIN Pad

Terminal ICT220 wykorzystuje łączność internetową, umożliwiając szybką autoryzację transakcji. Gdy zaistnieje potrzeba, mamy możliwość podłączenia terminala do linii telefonicznej. Terminal instalujemy w zestawie z lekkim, zewnętrznym PIN PADem iPP220. Jak wszystkie nasze terminale, również ten model umożliwia przyjmowanie płatności zbliżeniowych.

Terminal przenośny – zaprojektowany z myślą o mobilności

Urządzenie to jest najmniejszym i najlżejszym spośród terminali dostępnych obecnie na rynku, a przy tym łatwym i przyjaznym w użyciu. Obsługuje szeroki zakres łączności bezprzewodowej oraz charakteryzuje się długim czasem pracy baterii, która nie zawiedzie nawet w najbardziej pracowity dzień.

Z myślą o specyfice Twojego biznesu proponujemy także dodatkowe funkcjonalności:

  • Płatność w walucie karty - DCC

    W Twojej restauracji chętnie goszczą obcokrajowcy? Pozwól im płacić w walucie ich karty. Dzięki DCC Twój gość zyska pewność ile dokładnie zapłacił za serwowane przez Ciebie dania, a Ty zyskasz na niższej prowizji!

  • Napiwki

    Jeżeli przyjmowanie napiwków jest ważne dla twojej firmy, dlaczego miałbyś wracać do gotówki? Nasze terminale pozwalają naliczyć napiwek i wydzielić go z transakcji jako oddzielną pozycję.

  • Logo na wydruku

    Jesteś dumny ze swojej marki? Chcesz zwiększyć jej rozpoznawalność? Skorzystaj z usługi, która umożliwi umieszczenie na awersie wydruku z terminala logo Twojej firmy lub sloganu reklamowego.

Dział sprzedaży

Darmowa wycena

Wypełnij poniższy formularz a wkrótce skontaktujemy się z Tobą

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Centrum Obsługi Akceptanta

Wsparcie techniczne

Odwiedź naszą stronę Strefa Akceptanta