Zaloguj się

Stoiska i sprzedaż wysyłkowa

Szybkość i wygoda wprowadzania PINu przez klienta na osobnym urządzeniu są ważne w sprzedaży produktów „na wynos”.

Jeśli prowadzisz tego typu działalność, nasze terminale zbliżeniowe będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jeśli z kolei oferujesz usługi dostawy, możemy aktywować funkcję umożliwiającą klientom dokonywanie płatności na odległość bez fizycznej obecności karty (np. przez telefon).

Proponowane terminale

Terminal stacjonarny + Contactless PIN Pad

Terminal ICT220 wykorzystuje łączność internetową, umożliwiając szybką autoryzację transakcji. Gdy zaistnieje potrzeba, mamy możliwość podłączenia terminala do linii telefonicznej. Terminal instalujemy w zestawie z lekkim, zewnętrznym PIN PADem iPP220. Jak wszystkie nasze terminale, również ten model umożliwia przyjmowanie płatności zbliżeniowych.

Terminal przenośny – zaprojektowany z myślą o mobilności

Urządzenie to jest najmniejszym i najlżejszym spośród terminali dostępnych obecnie na rynku, a przy tym łatwym i przyjaznym w użyciu. Obsługuje szeroki zakres łączności bezprzewodowej oraz charakteryzuje się długim czasem pracy baterii, która nie zawiedzie nawet w najbardziej pracowity dzień.

Z myślą o specyfice Twojego biznesu proponujemy także dodatkowe funkcjonalności:

 • Płatność w walucie karty – DCC

  DCC daje osobom, posługującym się w Polsce kartami wydanymi z inną walutą rozliczeniową niż PLN, możliwość dokonania płatności za towary lub usługi bezpośrednio w walucie karty. Funkcjonalność ta zapewnia posiadaczowi zagranicznej karty płatniczej informację już w momencie dokonywania płatności o kwocie, jaką dokładnie zapłaci za transakcję dokonaną w punkcie handlowo-usługowym.

 • CashBack

  Cash Back to usługa, dzięki której posiadacze kart płatniczych wydanych w systemie Visa lub Mastercard mogą wypłacać gotówkę.. Jest to rozwiązanie z którego Polacy korzystają coraz częściej i chętniej. Udostępniając możliwość skorzystania z usługi cash back Akceptant zwiększa szansę na wzrost przychodu firmy poprzez częstsze zakupy i większą liczbę klientów.

 • Transakcje MO/TO

  Transakcje MO/TO (ang. MO/TO - Mail Order/Telephone Order) to transakcje zawierane bez fizycznej obecności karty „na odległość”. Transakcja polega na bezpośrednim wprowadzenie na terminalu za pomocą klawiatury danych karty przez kasjera. Transakcja może zostać zrealizowana na podstawie pisemnego, mailowego lub telefonicznego upoważnienia, złożonego przez posiadacza karty. Transakcje MO/TO najczęściej wykorzystywane są przy okazji rezerwacji hotelowych lub rozliczeń z gościem hotelowym po jego wyjeździe.

Dział sprzedaży

Darmowa wycena

Wypełnij poniższy formularz a wkrótce skontaktujemy się z Tobą

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest REVO (EVO Payments International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) z siedzibą w Warszawie (01-102) przy ul. Jana Olbrachta 94. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu niezbędnym do obsługi Pani/Pana zapytania w ramach niniejszego formularza kontaktowego. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez REVO oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w Polityce Prywatności REVO.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Centrum Obsługi Akceptanta

Wsparcie techniczne

Odwiedź naszą stronę Strefa Akceptanta