Zaloguj się

Usługi hotelarskie

Hotel to dom, w którym jego mieszkańcy mają się czuć jak najlepiej.

Sprostanie wymogom gości pochodzących z różnych stron świata z pewnością jest wielkim wyzwaniem. Przyjmowanie płatności w walucie kraju, z którego pochodzi Twój gość; proste i szybkie naliczanie napiwków dla pracowników obsługi czy wreszcie pomoc w rezerwacji noclegu polegająca na umożliwieniu klientowi dokonania płatności również na odległość – te wszystkie dogodności z pewnością pomogą zbudować lojalność Twoich gości to usługi jakie oferuje REVO aby pomóc uczynić to wyzwanie łatwiejszym.

Proponowane terminale

Terminal stacjonarny + Contactless PIN Pad

Terminal ICT220 wykorzystuje łączność internetową, umożliwiając szybką autoryzację transakcji. Gdy zaistnieje potrzeba, mamy możliwość podłączenia terminala do linii telefonicznej. Terminal instalujemy w zestawie z lekkim, zewnętrznym PIN PADem iPP220. Jak wszystkie nasze terminale, również ten model umożliwia przyjmowanie płatności zbliżeniowych.

Terminal przenośny – zaprojektowany z myślą o mobilności

Urządzenie to jest najmniejszym i najlżejszym spośród terminali dostępnych obecnie na rynku, a przy tym łatwym i przyjaznym w użyciu. Obsługuje szeroki zakres łączności bezprzewodowej oraz charakteryzuje się długim czasem pracy baterii, która nie zawiedzie nawet w najbardziej pracowity dzień.

Z myślą o specyfice Twojego biznesu proponujemy także dodatkowe funkcjonalności:

 • Płatność w walucie karty – DCC

  W Twoim hotelu chętnie zatrzymują się obcokrajowcy? Pozwól im płacić w walucie ich karty. Dzięki DCC Twój gość zyska pewność ile dokładnie zapłacił, a Ty zyskasz na niższej prowizji!

 • Napiwki

  Jeżeli przyjmowanie napiwków jest ważne dla twojej firmy, dlaczego miałbyś wracać do gotówki? Nasze terminale pozwalają naliczyć napiwek i wydzielić go z transakcji jako oddzielną pozycję.

 • Logo na wydruku

  Jesteś dumny ze swojej marki? Chcesz zwiększyć jej rozpoznawalność? Skorzystaj z usługi, która umożliwi umieszczenie na awersie wydruku z terminala logo Twojej firmy lub sloganu reklamowego.

 • Transakcje MO/TO

  Klienci często składają zamówienia przez telefon bądź mailowo? Nasze terminale pozwolą łatwo przyjmować płatności w takich przypadkach.

 • Preautoryzacja transakcji

  To rezerwacja środków na koncie klienta wykonywana w momencie np. meldunku gościa hotelowego. Dla Ciebie stanowi gwarancję otrzymania zapłaty w razie rezygnacji gościa z pobytu lub po przekroczeniu terminu bezkosztowej anulacji. Środki nie zostaną ściągnięte z konta karty, a jedynie zablokowane do czasu faktycznej zapłaty, unieważnienia lub wygaśnięcia preautoryzacji.

 • Akceptacja kart American Express

  Czy wiesz, że użytkownicy kart American Express wydają średnio dwukrotnie więcej niż użytkownicy tradycyjnych kart płatniczych? Dużo częściej też dokonują wysokokwotowych transakcji. Co istotne, użytkownicy kart korporacyjnych American Express są zobligowani do ich używania podczas podróży służbowych i nie mogą używać innych środków płatniczych do regulacji zobowiązań.

Dział sprzedaży

Darmowa wycena

Wypełnij poniższy formularz a wkrótce skontaktujemy się z Tobą

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest REVO (EVO Payments International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) z siedzibą w Warszawie (01-102) przy ul. Jana Olbrachta 94. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu niezbędnym do obsługi Pani/Pana zapytania w ramach niniejszego formularza kontaktowego. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez REVO oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w Polityce Prywatności REVO.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Centrum Obsługi Akceptanta

Wsparcie techniczne

Odwiedź naszą stronę Strefa Akceptanta