Zaloguj się

Usługi specjalistyczne

Przyjmowanie płatności kartą sprawia, że nie musisz czekać na swoje pieniądze, eliminuje potrzebę fakturowania i zmniejsza ryzyko, które wiąże się z obsługą gotówki.

Jeśli chcesz, możemy na naszym terminalu aktywować usługę umożliwiającą przyjmowanie płatności bez fizycznej obecności karty. Albo, jeśli odwiedzasz swoich klientów, może powinieneś rozważyć możliwość korzystania z terminalu mobilnego?

Proponowane terminale

Terminal stacjonarny + Contactless PIN Pad

Terminal ICT220 wykorzystuje łączność internetową, umożliwiając szybką autoryzację transakcji. Gdy zaistnieje potrzeba, mamy możliwość podłączenia terminala do linii telefonicznej. Terminal instalujemy w zestawie z lekkim, zewnętrznym PIN PADem iPP220. Jak wszystkie nasze terminale, również ten model umożliwia przyjmowanie płatności zbliżeniowych.

Terminal przenośny – zaprojektowany z myślą o mobilności

Urządzenie to jest najmniejszym i najlżejszym spośród terminali dostępnych obecnie na rynku, a przy tym łatwym i przyjaznym w użyciu. Obsługuje szeroki zakres łączności bezprzewodowej oraz charakteryzuje się długim czasem pracy baterii, która nie zawiedzie nawet w najbardziej pracowity dzień.

Z myślą o specyfice Twojego biznesu proponujemy także dodatkowe funkcjonalności:

 • Płatność w walucie karty – DCC

  DCC daje osobom, posługującym się w Polsce kartami wydanymi z inną walutą rozliczeniową niż PLN, możliwość dokonania płatności za towary lub usługi bezpośrednio w walucie karty. Funkcjonalność ta zapewnia posiadaczowi zagranicznej karty płatniczej informację już w momencie dokonywania płatności o kwocie, jaką dokładnie zapłaci za transakcję dokonaną w punkcie handlowo-usługowym.

 • Akceptacja kart American Express

  Czy wiesz, że użytkownicy kart American Express wydają średnio dwukrotnie więcej niż użytkownicy tradycyjnych kart płatniczych? Dużo częściej też dokonują wysokokwotowych transakcji. Co istotne, użytkownicy kart korporacyjnych American Express są zobligowani do ich używania podczas podróży służbowych i nie mogą używać innych środków płatniczych do regulacji zobowiązań. Akceptacja kart American Express tworzy nowoczesny wizerunek, jako przedsiębiorcy który dba o swoich Klientów i wychodzi naprzeciw ich stale rosnącym potrzebom.

 • Logo i komunikaty marketingowe

  Umieszczenie na awersie wydruku z terminala logo firmy, skutecznie pozwala zwiększyć rozpoznawalność firmy. Dodatkowo można na wydruku umieścić krótki slogan marketingowy.

Dział sprzedaży

Darmowa wycena

Wypełnij poniższy formularz a wkrótce skontaktujemy się z Tobą

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest REVO (EVO Payments International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) z siedzibą w Warszawie (01-102) przy ul. Jana Olbrachta 94. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu niezbędnym do obsługi Pani/Pana zapytania w ramach niniejszego formularza kontaktowego. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez REVO oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w Polityce Prywatności REVO.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Centrum Obsługi Akceptanta

Wsparcie techniczne

Odwiedź naszą stronę Strefa Akceptanta