Zaloguj się

REVO

REVO powstało w 2015 roku w ramach współpracy pomiędzy Raiffeisen Polbank i EVO Payments. Dzięki temu porozumieniu użytkownicy usług terminalowych mogą korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na globalnym rynku płatności.

Korzystamy z kompleksowej wiedzy EVO Payments International, oferując szeroki zakres usług, umożliwiający opracowanie rozwiązań, które są dostosowane do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta i każdego modelu biznesowego.

Zobacz, dlaczego warto z nami współpracować:

 

1. Wyższa Sprzedaż, zminimalizowane ryzyko strat

Zdobądź znacznie większą grupę klientów i korzystaj z możliwości generowania większej sprzedaży, umożliwiając swoim klientom dokonywania płatności kartowych. Punkty handlowe, umożliwiające obsługiwanie kart, mają zazwyczaj dużo wyższe obroty. Karty zapewniają większą swobodę dysponowania środkami finansowymi, dlatego klienci nie tylko chętnie płacą kartami, ale także wydają szacunkowo większe kwoty niż osoby, które płacą gotówką.

2. Znacznie niższe koszty i mniejsza złożoność

Granice pomiędzy poszczególnymi rynkami krajowymi i różnymi kanałami sprzedaży są coraz bardziej zacierane. Usługi płatnicze nie powinny pozostawać w tyle. W naszej ofercie pełen zakres usług upraszcza złożoność systemu i ewidentnie zmniejsza koszty zarządzania.

3. Proste i zindywidualizowane rozwiązania

Skoncentruj się na swoich kluczowych kompetencjach a zlecania administrowania płatnościami zostaw nam. Zadbamy o wszystkie niezbędne procedury. Oferujemy Państwu bardzo elastyczne i proste rozwiązania.

4. Większa przejrzystość i uproszczenie procedur

Oferujemy Ci możliwość wygodnego dostępu do wszelkich niezbędnych informacji. Uproszczenie procedur spowoduje znaczne oszczędności.

Misja

 

Naszą misją jest dostarczanie Klientom innowacyjnych, bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań płatniczych. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji opartych na pełnym zaangażowaniu oraz rzetelnym działaniu, wychodzącym na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wizja

 

Dostarczanie optymalnych, bezpiecznych i wygodnych rozwiązań w  realizacji płatności poprzez dostarczanie naszym Klientom na obsługiwanych przez nas rynkach najlepszych w swojej klasie rozwiązań.

Wartości

 

Naszym zadaniem jest koncentrowanie się na wartościach wyrażonych w poniższych zasadach:

1. Niezawodność

Dokładamy wszelkich starań aby świadczyć najlepszą jakość oferowanych przez REVO produktów i usług.

2. Współpraca

Zachęcamy i nagradzamy pracę zespołową wykorzystującą talenty naszych Klientów, Partnerów i Pracowników.

3. Trwałe relacje

Zależy nam na budowaniu trwałego partnerstwa z naszymi Klientami, dlatego słuchamy ich potrzeb i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom.

4. Innowacyjność

Wykorzystujemy każdą okazję, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom naszych rynków.

5. Uczciwość

Wzajemne wsparcie, uczciwość i zaufanie to wartości, które przyświecają nam w relacjach z naszymi Klientami, Partnerami i Pracownikami.