Kariera

Cenimy profesjonalizm, zaangażowanie i pasję.

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, dla których praca to przede wszystkim przyjemność.

Jeżeli nie boisz się wyzwań i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kariera@revopayments.pl

Ekspert ds. Sprzedaży

Opis stanowiska:

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych w zakresie produktów terminalowych i finansowych
  • Przygotowanie i prezentowanie ofert handlowych
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Nawiązywanie kontaktów oraz budowanie relacji z Klientami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w sprzedaży B2B (produkty finansowe i terminalowe będą atutem)
  • Doskonałych zdolności interpersonalnych
  • Wykształcenia minimum średniego, preferowane wyższe
  • Samodzielności, odpowiedzialności oraz umiejętności organizacji własnej pracy
  • Inicjatywy i zaangażowania
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Praktycznej znajomości MS Office
  • Prawa jazdy kat. B i własnego samochodu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w  przyjaznym otoczeniu
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, tablet)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Ekspert ds. Sprzedaży” na adres: kariera@revopayments.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o wolnych stanowiskach w REVO?

Sledź nas na LinkedIn lub Facebooku