Partnerstwo

W 2015 roku podpisana została Umowa o współpracy pomiędzy Raiffeisen POLBANK a EVO Payments International.

W ramach porozumienia EVO przejęło od Banku obsługę terminali POS, otwierając przed klientami  dostęp do najnowszych produktów oraz serwisu na najwyższym światowym poziomie.

Partnerstwo zakłada wieloletnią współpracę z perspektywą sukcesywnego rozszerzana na inne rynki europejskie, gdzie Raiffeisen Bank prowadzi działalność związaną z akceptacją kart płatniczych.

Przeczytaj więcej na temat partnerów tworzących REVO:

EVO Payments International

 

Spółka EVO Payments International z siedzibą w Nowym Jorku, założona w 1989 r. jest obecnie jest jednym z największych niezależnych dostawców usług płatniczych w Stanach Zjednoczonych, działającym również na rynkach Europejskich i w Kanadzie. EVO działa jako dostawca usług płatniczych zarówno dla transakcji zawieranych w tradycyjnych punktach sprzedaży, jak i w sklepach internetowych. EVO oferuje szeroki wachlarz bezpiecznych, innowacyjnych rozwiązań, nieustannie wspierając rozwój swoich Klientów.

Więcej informacji na temat EVO Payments International na stronie: www.evopayments.com.

Raiffeisen Polbank

 

Raiffeisen Bank Polska S.A. – działający na rynku pod marką Raiffeisen Polbank – jest jednym z najdłużej obecnych na polskim rynku banków z udziałem kapitału zagranicznego. Należy do austriackiej Grupy Raiffeisen Bank International, wiodącej instytucji finansowej w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Raiffeisen rozpoczął działalność w 1991 r. (licencja nr 002), koncentrując się początkowo na obsłudze przedsiębiorstw. Od lat jest liderem na rynku faktoringu, a jego spółka zależna Raiffeisen-Leasing Polska S.A. zajmuje czołową pozycję w swojej branży. Od 2000 r. bank zaczął oferować swoje usługi Klientom indywidualnym z polskiej klasy średniej oraz Klientom zamożnym w ramach wyjątkowej oferty bankowości prywatnej pod nazwą Friedrich Wilhelm Raiffeisen.

Raiffeisen Polbank obsługuje około 700 tys. Klientów, którzy mogą korzystać z sieci ponad 300 placówek zlokalizowanych w niemal 150 miastach na terenie całego kraju.

Więcej informacji na temat Raiffeisen Bank Polska na stronie: http://raiffeisenpolbank.com/