Edward Strycharczuk

Prezes Zarządu

Pan Edward Strycharczuk od czerwca 2015 roku jest Menadżerem Generalnym EVO Payments International na Polskę i Czechy, gdzie odpowiada za rozwój produktu i marki REVO, powstałego w ramach strategicznego partnerstwa pomiędzy Raiffeisen Polbank w Polsce i Raiffeisen Bank w Czechach (należących do grupy Raiffeisen Bank International AG), a EVO Payments International – globalnym liderem na rynku rozliczeń elektronicznych i płatności kartowych.

Pan Strycharczuk posiada ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, usług kartowych oraz obsługi akceptantów.

Od listopada 2008 roku, był Managerem ds. rozliczeń kartowych (Head of Card Acquiring) w grupie Raiffeisen Bank International AG. Pełniąc tę funkcję był odpowiedzialny za stworzenie i rozwój strategii akceptacji płatności kartowych dla grupy oraz jej wdrażania w sieci Raiffeisen Bank International, obejmującej sprzedaż i marketing, zarządzanie i rozwój produktów, politykę zarządzania ryzykiem oraz koordynację wprowadzanych zmian w sieci bankowej grupy Raiffeisena.

Wcześniej zajmował różne stanowiska zarządcze w obszarze akceptacji transakcji kartowych i obsługi akceptantów, w tym. m.in. w CitiBank we Frankfurcie, czy Elavon Merchant Services (US Bank), gdzie jako Dyrektor sprzedaży (Head of Sales) był odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii.