Zaloguj się

Dlaczego warto wybrać REVO?

Elastyczne modele partnerstwa

Konkurencyjne i przejrzyste ceny

Eksperckie wsparcie klienta i sprzedaży

Współpraca marketingowa i możliwość wspólnych inicjatyw

Zostań naszym Partnerem

REVO wspiera sukces swoich Partnerów oferując większą liczbę możliwości biznesowych i przyczynia się do ich rozwoju za sprawą szerokiej gamy innowacyjnych produktów i usług, przejrzystej wyceny i szkoleń dla nowych firm. REVO oferuje elastyczne rozwiązania, które można łatwo dostosować do indywidualnych oczekiwań i potrzeb Partnera.

Program dystrybucji terminali POS, dla partnerów REVO to propozycja współpracy biznesowej dla firm, które mają potencjał do odsprzedaży produktów i usług REVO bądź chcą wzbogacić nimi oferowane przez siebie usługi.

Wyślij zapytanie o współpracę do naszego biura

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest REVO (EVO Payments International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) z siedzibą w Warszawie (01-102) przy ul. Jana Olbrachta 94. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu niezbędnym do obsługi Pani/Pana zapytania w ramach niniejszego formularza kontaktowego. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez REVO oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w Polityce Prywatności REVO: https://www.revopayments.pl/polityka-prywatnosci/
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.