Zaloguj się

Przejrzysty cennik

Nie pobieramy żadnych ukrytych opłat. W ramach współpracy oferujemy Ci wygodny i szybki dostęp do wszelkich niezbędnych informacji, które pomogą Ci kontrolować i zarządzać Twoimi finansami.

Brak ukrytych opłat

Żadnych dodatkowych opłat ani ukrytych kosztów. Nigdy nie będziesz zaskoczony wysokością rachunku.

Bezpłatne szkolenie

Wszystkim naszym Klientom oferujemy bezpłatne szkolenie z korzystania z terminala płatniczego, przeprowadzane przez jednego z naszych serwisantów na miejscu u klienta.

Szybkie rozliczenie należności

Rozliczenie następuje już w 2 dni robocze w przypadku wszystkich rachunków rozliczeniowych, bez względu na to w jakim banku rachunek jest utworzony.

Krótki okres trwania umowy

Minimalny okres współpracy to zaledwie 12 miesięcy.

Dział sprzedaży

Darmowa wycena

Wypełnij poniższy formularz a wkrótce skontaktujemy się z Tobą

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest REVO (EVO Payments International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) z siedzibą w Warszawie (01-102) przy ul. Jana Olbrachta 94. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu niezbędnym do obsługi Pani/Pana zapytania w ramach niniejszego formularza kontaktowego. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez REVO oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w Polityce Prywatności REVO.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Centrum Obsługi Akceptanta

Wsparcie techniczne

Odwiedź naszą stronę Strefa Akceptanta