Zaloguj się

Strefa Akceptanta

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas kompleksowe usługi z zakresu akceptacji kart bezgotówkowych, były nie tylko wygodne, ale i bezpieczne dla naszych Klientów.

Nasza Strefa Akceptanta to mała skarbnica wiedzy na temat realizacji transakcji bezgotówkowych, która została stworzona z myślą o naszych Klientach, którzy w prosty i wygodny sposób mogą zasięgnąć informacji na temat poszczególnych transakcji płatniczych realizowanych w oparciu o kartę płatniczą oraz stosowanych przez nas standardach bezpieczeństwa.

W tej zakładce odnajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ) dotyczące współpracy z REVO oraz obsługi terminali POS i pobierzesz niezbędne dokumenty, które pomogą Ci uczynić współpracę z REVO jeszcze sprawniejszą.

To tutaj odnajdziesz link do Online Merchant Services (OMS) – naszej nowoczesnej platformy do raportowania online, gdzie prezentowane są Twoje zestawienia i szczegółowe raporty, które ułatwią Ci monitorowanie Twojej sprzedaży i płatności.

Serwisanci terenowi

Mamy dedykowany zespół serwisantów terenowych, którzy zapewniają instalację, serwis terminali i szkolenia potrzebne Twojemu personelowi.

Prosty portal internetowy

Oferujemy prosty portal internetowy zapewniający dostęp do wszystkich raportów i informacji o transakcjach.
Dowiedz się więcej: Online Merchant Services

Wsparcie 24/7

Rozumiemy, że płatności nigdy się nie kończą, dlatego oferujemy 24/7 wsparcie. Zatem jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebował pomocy, możesz być pewny, że otrzymasz wsparcie.

Szybka instalacja

Rozumiemy, że Twój czas jest ważny. Dlatego instalacja terminali dla wszystkich naszych klientów jest szybka i dodatkowo obejmuje szkolenie przeprowadzone przez jednego z naszych serwisantów.

Wsparcie techniczne online

Sprawdź nasze zasoby pomocy online.

Zajrzyj w swoje raporty i informacje o transakcjach

Raporty

Przeczytaj ważne informacje na temat bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo

Pobierz ważne dokumenty w naszej sekcji “Dokumenty i formularze”

Dokumenty i formularze

Wsparcie techniczne

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest REVO (EVO Payments International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) z siedzibą w Warszawie (01-102) przy ul. Jana Olbrachta 94. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu niezbędnym do obsługi Pani/Pana zapytania w ramach niniejszego formularza kontaktowego. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez REVO oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w Polityce Prywatności REVO: https://www.revopayments.pl/polityka-prywatnosci/
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.