Zaloguj się

Online Merchant Services

Twoje transakcje na wyciągnięcie ręki!

Korzystając z oferowanych przez REVO rozwiązań z zakresu akceptacji kart płatnicznych, możesz mieć stały dostęp do swoich danych transakcyjnych, prezentowanych w wygodny i przejrzysty sposób. Wystarczy, że zalogujesz się do stworzonej przez nas platformy ONLINE MERCHANT SERVICES dostępnej przez internet.

Tutaj uzyskasz dostęp do poszczególnych raportów zawierających informacje o przeprowadzanych transakcjach na Twoich terminalach oraz faktur elektronicznych.

Zapraszamy serdecznie!

Jeżeli jeszcze nie masz dostępu do OMS, a chciałbyś zacząć korzystać, skontaktuj się z konsultantem REVO pod numerem telefonu 22 382 38 38 lub mailowo, pod adresem: coa@revopayments.pl

Informacje dla Akceptanta

Wypełniając zobowiązanie wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/751 z dnia 29 kwietnia w sprawie opłat Interchange w odniesieniu do transakcji płatniczych, udostępniamy Ci informacje dotyczące poszczególnych transakcji płatniczych realizowanych w oparciu o kartę płatniczą (art. 12).

W myśl Art. 12 informacje te mają obejmować:

– Kod transakcji umożliwiający odbiorcy zidentyfikowanie danej transakcji płatniczej realizowanej w oparciu o kartę;
– Kwotę transakcji płatniczej w walucie, w której uznawany jest rachunek płatniczy odbiorcy;
– Kwotę wszelkich opłat należnych z tytułu transakcji płatniczej realizowanej w oparciu o kartę, ze wskazaniem odrębnie opłaty akceptanta i kwoty opłaty Interchange.

Informacje o których mowa powyżej będą są dostępne po zalogowaniu się do portalu, dostępnego po kliknięciu na przycisk poniżej.

Online Merchant Services

Informacje dla Akceptanta